Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

27-go maja o godz. 12.00 w Rezydencji Ambasady RP odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów Szkolnego Punktu Konsultacyjnego oraz dla dzieci uczęszczających na zajęcia języka polskiego w Espoo, Helsinkach i Vantaa.

Spotkanie rozpoczęło się od uroczystego przemówienia Ambasadora RP Jarosława Suchoplesa. Następnie Ambasador RP wraz

z Panią Kierownik SPK Małgorzatą Haba-Rantamo wręczyli szczególną nagrodę dla dwóch uczniów Artura i Sebastiana Skwarków, którzy ukończyli naukę w liceum. Bracia otrzymali dyplomy uznania i karty podarunkowe za wieloletnią wzorową pracę, wybitne osiągnięcia i silną motywację do nauki.

Dalej Pani Małgorzata Haba-Rantamo wręczyła nagrody książkowe wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie na logo szkoły oraz szczególną nagrodę dla zwyciężczyni konkursu, Anastazji Kiselki.

W dalszym ciągu, Pani Kierownik SPK wraz z nauczycielkami, Panią Urszulą Pawlicką i Panią Danutą Kral-Leszczyńską, wręczyły uczniom świadectwa oraz nagrody książkowe za pilną naukę w ciągu całego roku szkolnego.

Po uroczystości uczniowie wraz z rodzinami wspólnie świętowali obchody Dnia Dziecka zorganizowane przez Ambasadę RP oraz SPK.

Gratulujemy wszystkim uczniom i życzymy słonecznych, pięknych i niezapomnianych wakacji!