Spotkanie Mikołajkowe w Ambasadzie

Uczniowie SPK w Helsinkach z najbliższymi uroczyście rozpoczęli oczekiwanie na Boże Narodzenie!

Dnia 10 grudnia 2018 r. odbyło się Spotkanie Mikołajkowe w polskiej Ambasadzie w Helsinkach, w trakcie którego nie zabrakło prezentów,słodkości i świątecznej atmosfery.

Pan Jarosław Suchoples, Ambasador Nadzwyczajny i pełnomocny w Republice Finlandii oraz pani kierownik SPK Małgorzata Haba-Rantamo rozpoczęli spotkanie od uroczystego powitania i złożenia życzeń. Po przemówieniu I-III klasy, pod opieką pani nauczycielki Anastazji Kozak, zaprezentowały krótkie przedstawienie, wprowadzając gości w świąteczny nastrój. Po występie uczniowie miłym okrzykiem zaprosili Świętego Mikołaja na salę. Wszystkie dzieci otrzymały prezenty. Po rozdanych podarunkach uczniowie mieli możliwość zrobienia sobie zdjęcia z Mikołajem. W trakcie spotkania można było poczęstować się owocami, ciasteczkami, domowymi wypiekami oraz ręcznie krojoną sałatką warzywną, którą wszyscy zachwalali.

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą wiele radości oraz refleksji dotyczących minionego okresu i planów na nadchodzący Nowy Rok.
W tych wyjątkowych dniach chcemy Państwu życzyć wiele zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań oraz wesołych świąt!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!